Właściwość

Zakres terytorialny

Art.10


Komornik Sądowy Paulina Tybor informuje o możliwości przyjmowania spraw z wyboru wierzyciela na obszarze apelacji krakowskiej (woj. małopolskie i świętokrzyskie), gdyż zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 22 marca 2018 roku o komornikach sądowych (Dz.U. 2018 poz. 771): Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na obszarze właściwości sądu apelacyjnego, na którym znajduje się siedziba kancelarii komornika właściwego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. – Kodeks postępowania cywilnego, z wyjątkiem spraw: o egzekucję z nieruchomości; o wydanie nieruchomości; o wprowadzenie w posiadanie nieruchomości; o opróżnienie pomieszczeń, w tym lokali mieszkalnych, z osób lub rzeczy; w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru. W razie skierowania wniosku w wyboru wierzyciela należy zawrzeć w nim oświadczenie treści: Niniejszym oświadczam, iż dokonuję wyboru Komornika na podstawie przepisu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 22 marca 2018 roku o komornikach sądowych (Dz.U. 2018 poz. 771).



Wykaz ulic:


A

Abrahama, Agatowa, Agawy, Albańska, Albatrosów, Aleksandrowicza, Aleksandry, Algierska, Amarantowa, Andricia, Andrusikiewicza, Andrychowska, Anusi, Arktyczna, Armii Kraków



B

Babiego Lata, Babińskiego Józefa dr, Babinicza, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Badurskiego, Bagienna, Bagrowa, Balanówka, Balickiego, Bażanki Kaspra, Bałuckiego Michała, Banachiewicza Tadeusza, Barbary, Bardowskiego, Barlickiego, Barska, Bartla, Bartników, Barty Płk., Barycka, Bastionowa, Batalionów Chłopskich, Batki, Bednarska, Bellerta Józefa, Bełzy, Benedykta św., Benedyktyńska, Berdyczowska, Beskidzka, Biała Droga, Białoruska, Białostocka, Bielskiego, Bieżanowska, Bieniarzówny Janiny prof., Bierkowskiego, Biernata z Lublina, Biesiadna, Bieszczadzka, Billewiczów, Biskupińska, Blacharska, Bluszczowa, Bławatkowa, Błotna, Błotniska, Bobrowa, Bobrzyńskiego Michała prof., Bocheńskiego Józefa ojca, Bochenka, Bochnaka, Boczna, Bocznica, Bodzowska, Bogdanowicza Karola, Bogdanowskiego, Bogucianka, Bogucicka, Bohaterów Getta, Bojki, Bolesława Śmiałego, Bonarka, Boratyńskiego Czesława, Borkowska, Borkowskie Błonia, Borowinowa, Borsucza, Botewa Christo, Braci Dudzińskich plac, Braci Jamków, Braci Kiemliczów, Brandla, Braterska, Braterstwa Broni, Brodzińskiego, Brożka Jana, Browarniana, Brucknera Aleksandra, Brzask, Bugaj, Bujaka, Bukowa, Bulwar Podolski, Bułgarska, Bułhaka Jana, Bunscha Karola, Buraczana, Burgundzka, Butrymów, Bystra



C

Cechowa, Cegielniana, Ceglarska, Celna, Centkiewiczów, Cesarza Benedykta, Chałubińskiego, Chanieckiej, Chęcińska, Chlebnicza, Chłodna, Chłopska, Chmieleniec, Chmielna, Chochołowska, Chojnicka, Chorzowska, Chrzanowskiego, Ciasna, Ciechanowska, Ciechocińska, Ciepła, Ciesielska, Ciołkosza, Czackiego Tadeusza, Czajkowskiego Józefa, Czajna, Czapińskiego, Czarnieckiego, Czarnochowicka, Czarnogórska, Czarodziejska, Czechosłowacka, Czechowicza, Czeczotta, Czeppe Zdzisława, Czerska, Czerwiakowskiego, Czerwone Maki, Czołgistów, Czorsztyńska, Czuchnowskiego, Czwartaków, Czyżówka, Czymańskiego, Czyrniańskiego



Ć

Ćwiklińskiej, Ćwikłowa



D

Daliowa, Danalówka, Danusi Jurandówny, Darasza, Dauna, Dębickiego Stanisława, Dębnicka, Dębnicki Rynek, Dęboroga, Dębowa, Dąbrówki, Dąbrowskiego, Dębskiego, Dekarzy, Dekerta, Dembowskiego, Deotymy, Dercza Władysława, Dereniowa, Dźwigońskiego, Długosza Jana, Do Groty, Do Luboni, Do Wilgi, Dobczycka, Dobrowolskiego Antoniego, Doktora Judyma, Domagały, Domowa, Doroszewskiego, Dróżka, Drewniana, Droga Rokadowa, Drożdżowa, Druhny Hanki, Drukarska, Drużbackiej, Druskiennicka, Dubois, Dudzińskich Braci, Duża Góra, Dworcowa, Dworska, Dworski Ogród, Dygasińskiego, Działkowa, Działowskiego, Dziewiarzy, Dzikiej Róży



E

Eibischa Eugeniusza, Ekielskiego Władysława, Emira por., Estońska



F

Falista, Falowa, Fałęcka, Fałęcki Rynek, Familijna, Fedkowicza Jerzego, Filipowicza, Flanka, Forteczna, Fredry Aleksandra



G

Gacki, Gadomskiego Walerego, Gajowa, Gałęzowskiego Józefa, Gardowskiego, Gółaśka, Górników, Górska, Gąsiorowskiego, Gdowska, Geologów, Gersona, Gierymskich, Gilowa, Gipsowa, Gliniana, Głogowska, Gminna, Golikówka, Golkowicka, Goździkowa, Gołaśka, Gołąba, Gościnna, Gombrowicza, Goplany, Gorczyna, Goryczkowa, Goslara Juliana, Goszczyńskiego, Granitowa, Grawerska, Grochowa, Grodzisko, Gromady Grudziąż, Gromadzka, Gronostajowa, Gronowa, Grota Roweckiego Stefana, Gruszczyńskiego, Gryglewskiego, Grzecha, Grzegorzewskiej Marii, Grzepickiego, Grzepskiego, Grzybki, Gumniska, Gumowskiego Jana, Gutenberga Jana, Gwarna, Gwieździsta



H

Habeli, Hajera, Hallera, Halszki, Harasymowicza Jerzego, Harcerska, Harcerzy Krakowskich, Heila Edwarda, Heleny, Heligundy, Heltmana, Herbowa, Hetmańska, Heweliusza, Hoborskiego, Hodura Franciszka bpa., Hoffmanowej Klementyny, Hollendra, Homolacsa Karola, Horaka, Hoyera, Hubalczyków, Huculskiej, Hufcowa, Husarska, Hypty



I

Iłowa, Imielna, Inicjatywy Lokalnej, Irysowa, Iwaszkiewicza, Iwonicka



J

Jachimeckiego Zdzisława, Jacka Św., Jaglarzów, Jagodowa, Jahody Roberta, Jakubowskiego, Jana Heweliusza, Jana XXIII, Janasówka, Janowa Wola, Janowskiego Jana, Jar, Jarockiego, Jarosławska, Jasielska, Jasieńskiego, Jasienicy Pawła, Jasińskiego, Jasiukowicza, Jastrzębia, Jaworowa, Józefińska, Jędrzejczyka, Jeleniogórska, Jeździecka, Jelskiego, Jemiołowa, Jerozolimska, Jerzmanowskiego, Jesienna, Jugowicka, Juranda ze Spychowa



K

Kacza, Kadena - Bandrowskiego, Kadłubka Wincentego, Kaimska, Kajzera ks., Kaktusowa, Kalinowa, Kaliska, Kallimacha, Kalwaryjska, Kamieńskiego, Kamieniarska, Kamieniecka, Kanarkowa, Kapelanka, Karabuły Wojciecha ks., Karpacka, Karpińskiego Franciszka, Kawowa, Kącik, Kędzierzyńska, Kąpielowa, Kępińskiego Antoniego, Kępna, Kenara, Ketlinga, Kiełkowskiego, Kiemliczów Braci, Kiepury, Kierzkowskiego, Kijanki, Kilińskiego Jana, Kingi św., Klemensa, Klimeckiego, Kliniec, Klonowica Sebastiana, Kluka Jana, Kluszewskiego, Kłodzka, Kłuszyńska, Kminkowa, Kobierzyńska, Kochmańskiego, Kokosowa, Kokotowska, Kolarzy, Kolejarzy, Kolejowa, Kolista, Kolna, Kolonijna, Koźlarska, Koźmiana, Kołaczkowskiego, Kościuszkowców, Kołobrzeska, Kołodziejska, Komandosów, Komuny Paryskiej, Konfederacka, Konwaliowa, Kopernickiego Izydora, Kopiec Krakusa, Koprowa, Korczyńskiego, Kordiana, Korepty, Kormoranów, Korpala Michała, Kosiarzy, Kosocicka, Kostaneckiego, Kostrzewskiego Józefa, Koszalińska, Koszarówka, Koszutki, Koszykarska, Kotowskiego, Kotsisa Aleksandra, Kowalska, Kozia, Kozienicka, Kozietulskiego, Kraka, Krakusa, Krasickiego Ignacego, Krasowa, Krawiecka, Królówka, Krępy Aleksandra, Kredowa, Kresowa, Krochmalniki, Krokusowa, Krośnieńska, Krumłowskiego Konstantego, Krupińskiego, Krymska, Krystyna z Ostrowa, Kryształowa, Krzemieniecka, Krzemionki, Krzewowa, Krzyżańskiego, Krzyżanowskiego, Krzyżtoporska, Krzymulskiego, Krzywda, Księżarskiego Feliksa, Księżycowa, Kukiełek Golkowickich, Kułakowskiego Henryka, Kurasia Ferdynanda, Kurczaba, Kuryłowicza, Kusia Ks., Kustronia, Kutrzeby Tadeusza, Kwatery, Kwiatowa, Kwietna



L

Lanckorońska, Landaua Lwa, Lande Jerzy, Lasówka, Lasek, Laskowa, Laskowska, Lasogórska, Lasoty Plac, Laszczki, Lecha, Lechicka, Lecznicza, Legionów Piłsudskiego, Lei, Letnia, Libertowska, Libery, Lilli Wenedy, Liściasta, Limanowskiego, Lipińskiego Wacława, Lipowa, Lipowskiego, Lipska, Lirników, Lisa - Kuli, Lubostroń, Lubuska, Ludowa, Ludwinowska, Ludwisarzy, Lusińska, Lutego Tura, Lwa Landaua, Lwowska



Ł

Łabędzia, Łaczka Ks., Łaczka M. ks., Łagiewnicka, Łagiewnicki Plac, Łamana, Łanowa, Łapanowska, Łazy, Łódzka, Łężce, Łobodowskiego, Łosiówka, Łowiecka, Łowienicka, Łuczników, Łuczyńskiego Zygmunta, Łukasińskiego Waleriana, Łukowiec, Łużycka, Łutnia



M

Maćka z Bogdańca, Macedońska, Macierzanki, Madalińskiego, Madejówka, Madera, Magnilii, Maja ks., Maklakiewicza Jana, Makowa, Malborska, Malinowskiego, Malutka, Malwowa, Mała Góra, Małka, Małkowskiego, Marcika, Marcowa, Marusarzówny Heleny, Maryewskiego, Marzanny, Matecznego Antoniego /rondo/, Matematyków Krakowskich, Mazurska, Mączyńskiego Władysława ks., Medalionów, Medyczna, Merkuriusza Polskiego, Miarowa, Michalika, Micińskiego Tadeusza, Mieczników, Miejscowa Mitrowa, Mierosławskiego, Mierzeja Wiślana, Mieszczańska, Miła, Miłkowskiego Zygmunta, Miodońskiego Jana, Mireckiego Montwiła Józefa, Mitery Stanisława, Mitkowskiego Władysława, Mlynowa, Młodzieży, Mochnackiego, Mochnaniec, Moczydło, Modra, Mogiłki, Mokra, Monte Cassino, Monterska, Moraczewskiego Macieja, Morawiańskiego, Morozowicza, Moszyńskiego, Motarskiego Tadeusza, Motyla, Muszyńskiego, Muzyków, Mydlarska, Myślenicka, Myśliwska



N

Na Dołach, Na Grządkach, Na Jazkach, Na Klińcu, Na Kozłówce, Na Leszczu, Na Łuku, Na Obrytki, Na Pokusie, Na Solniku, Na Ustroniu, Na Wrzosach, Na Zjeździe, Na Zrębie, Nad Czerną, Nad Drwinią, Nad Fosą, Nad Potokiem, Nad Serafą, Nad Wilgą, Nadwiślańska, Nadzieja, Nałęczowska, Nałkowskiej, Narwik, Nawsie, Nazaretańska, Nefrytowa, Nenko Julii, Neussera, Niebieska, Niecała, Niedźwiedziny, Niedzicka, Niemcewicza Juliana, Niepodległości Pl., Niepokólczyckiego, Nierówna, Niewodniczańskiego, Niwy, Normandzka, Nowaczyńskiego Adolfa, Nowaka, Nowickiego, Nowodworskiego, Nowogródzka, Nowohucka od nr 37, Nowosądecka, Nowotarska



O

Obozowa, Obrońców Helu, Obrońców Modlina, Obrońców Poczty Gdańskiej, Obrońców Tobruku, Obronna, Obrony Tyńca, Ochocza, Odrzańska, Ogórkowa, Ogrodniki, Okólna, Okocimska, Okopowa, Okręglik, Okrzei Stefana, Ondraszka, Opalińskiego, Opałka prof. T., Opatkowicka, Opiala, Oraczy, Orawska, Orleańska, Orszańska, Orszy Broniewskiego St., Orzechowa, Osikowa, Ossowskiego Michała, Osterwy, Owocowa



P

Pagórkowa, Pajdaka, Pańska, Pana Tadeusza, Paproci, Parkowa, Pasieczna, Paska Jana Chryzostoma, Pastelowa, Patynów H. i L., Pawlickiego Stefana, Pawłowskiego, Półłanki, Perłowa, Petrażyckiego, Piaseckiego Sergiusza, Pienińska, Pierackiego, Pierzchówka, Pietrusińskiego Jana, Piltza Jana, Piłkarska, Pinocc, Piotra Św., Piwna, Płaszowska, Płk. Dąbka, Pochwalskiego, Pochyła, Pocztowa, Pod Dębami, Pod Kopcem, Pod Pomnikiem, Pod Strugą, Pod Wierzbami, Podedworze, Podgórki, Podgórki Tynieckie, Podgwiezdna, Podhalańska, Podhalnie, Podlesie, Podłęska, Podmiłów, Podmokła, Podskale, Podwórkowa, Pokutyńskiego Filipa, Polarna, Polonijna, Popiełuszki Ks., Popławskiego, Poprzeczna, Porfirowa, Poronińska, Port Solny, Portowa, Potiebni, Potrzask, Potrzebowskiego, Poturalskiego, Powały z Taczewa, Powroźnicza, Powstańców Śląskich Aleja, Powstańców Wielkopolskich, Prażmowskiego, Praska, Presleya Elvisa, Prokocimska, Promienna, Promowa, Pronaszków Z. i A., Prosta, Pruszyńskiego, Prylińskiego Tomasza, Przecinek, Przedwiośnie, Przekątna, Przełazek, Przełęcz, Przełom, Przemiarki, Przemysłowa, Przewóz, Przewiewna, Przy Cegielni, Przy Kuźni, Przy Moście, Przy Torze, Przykopy, Przyrodnicza, Przystanek Plac, Pszczelna, Pszenna, Pułaskiego Kazimierza, Pustelnia, Pustynna, Puszkarska, Pychowicka, Pytalińskiego



R

Rabczańska, Rabsztyńska, Raciborska, Radłowa, Radnickiego Zygmunta, Radosna, Rakuś, Ratajska, Ratajskiego, Różana, Rączna, Rękawka, Redemptorystów, Rejtana Tadeusza, Rżącka, Robotnicza, Rodzinna, Rodziny Jędów, Roi Bolesława, Rollego Karola, Rolna, Rożena, Romanowicza, Rozdroże, Ruciana, Ruczaj, Rutkowskiego Maksymiliana, Rybitwy, Rydygiera, Rygiera, Rylskiego, Rymanowska, Rynek Dębnicki, Rynek Fałęcki, Rynek Podgórski, Rytownicza, Rzebika, Rzemieślnicza



S

Sacharowa, Sadka, Salezjańska, Sanatoryjna, Sandomierska, Sanocka, Sapalskiego, Sapalskiego Franciszka, Sarmacka, Sas Zubrzyckiego, Saska, Sawiczewskich, Sąsiedzka, Schonborna, Schulza, Schweitzera, Sczanieckiej, Sempołowskiej Stefanii, Serbska, Serkowskiego Emila Pl., Seweryna, Siarczana, Siarczanogórska, Siarczki, Sidzińska, Siedlskiej, Sielska, Siemionowicza, Siostry Faustyny, Siostry Zimmer, Siostrzana, Skalica, Skąpskiego, Skośna, Skotczanka, Skotnicka, Skowronia, Skromna, Skrzetuskiego Jana, Skrzyneckiego Jana, Skwerowa, Słabego Mieczysława, Sławka Walerego, Słońskiego Gabriela, Słomiana, Słona Woda, Słupska, Smolarzy, Smoleńskiego, Smolenia, Smolki Stanisława, Smolna, Snozy, Snycerska, Sobótka, Soboniowicka, Sodowa, Sokolska, Solarzy, Solówki, Solna, Solvaya Ernesta, Soroki, Spacerowa, Spalskiego, Spółdzielców, Spiska, Sporna, Sporna, Sportowa, Spychalskiego Józefa, Srzednickiego, Stacyjna, Starca Tadeusza, Staromostowa, Starowiejska, Starzyńskiego Stefana, Stattlera, Stawisko, Stępice, Stępnia, Stoczniowców, Stoigniewa, Stojałowskiego, Stolarza, Storczykowa, Stoszki Jana księdza, Strażacka, Stróża Rybna, Stręcka, Strąkowa, Stroma, Strumienna, Strycharska, Stryjeńskiego, Studzianki, Stwarza, Sucha, Sucharskiego, Sudecka, Sułkowskiego, Surzyckiego, Swoboda, Swoszowicka, Syreńskiego, Szaflarska, Szafrana Tadeusza, Szaniewskiego Junoszy, Szara, Szarskiego, Szarych Szeregów, Szastera, Szczanieckiej, Szczawnicka, Szczęśliwa, Szczecińska, Szczegów, Szczygielskiego Stanisława, Szczygła, Szerokie Łąki, Szklarska, Szmaragdowa, Szpakowa, Szparagowa, Sztaudyngera, Szukiewicza, Szumca, Szuwarowa, Szwai Jana, Szwedzka, Szybisko, Szyllinga, Szymkiewicza, Szymonowica Szymona



Ś

Ściegiennego, Ślaskiego Jana, Śliska, Ślusarczyka, Ślusarska, Śmiałego Bolesława, Śnieżna,



T

Taborowa, Taklińskiego, Talowskiego Teodora, Tańskiego, Targowa, Tarnobrzeska, Tarnowska, Tarnowskiego, Tatrzańska, Tęczowa, Telewizyjna, Teligi, Telimeny, Tischnera Józefa, Tochowicza Leona, Tokarska, Topazowa, Topiarnia, Topografów, Toporczyków, Torfowa, Torowa, Traczy, Traugutta, Trawniki, Tretówka, Trybuny Ludów, Tuchowska, Tulipanowa, Turecka, Turka księdza, Turniejowa, Turonia, Twardowskiego, Tymotkowa, Tyniecka, Tynkarzy, Tytusa



U

Udzieli, Ukośna, Uśmiech, Umińskiej Eugenii, Unruga Józefa, Urocza, Urwana, Uzdrowiskowa



W

Wachholza Leona, Wadowicka, Walgierza Wdałego, Wallenroda, Ważewskiego, Wałbrzyska, Wałowa, Wandejska, Wapienna, Wapowskiego, Warchałowskiego, Warneńczyka Władysława, Warszewicza, Wasilewskiego Edmunda, Wąchały, Węgierska, Węglarska, Wczasowa, Weigla, Welońskiego Piusa, Wicherkiewicza Bolesława, Wichrowa, Widłakowa, Widnokrąg, Wielicka, Wielkanocna, Wielogórska, Wierchowa, Wierzbowa, Wilgotna, Wiśniewskiego Jerzego, Winnicka, Witosa, Wlotowa, Włodarska, Włoska, Wodna, Wojciecha z Brudzewa, Wojnicka, Wolności, Wolska, Wróblowicka, Wrobela, Wrony, Wspólnej, Wujka Jakuba, Wygrana, Wyżynna, Wyłom, Wypoczynkowa, Wysłouchów, Wyszyńskiego,



Z

Za Lipkami, Za Torem, Zachodnia, Zadworze, Zagaje, Zagonów, Zagrody, Zagrodzie, Zagrodzkiego Adolfa, Zagumie, Zakarczmie, Zakleśnie, Zakopiańska, Zakrzowiecka, Zalesie, Zamiejska, Zamknięta, Zamkowa, Zamłynie, Zamoyskiego, Zana, Zaporoska, Zarosie, Zaruskiego, Zarzyckiego, Zatorska, Zawiła, Zawiszy, Zbaraska, Zbrojarzy, Zbydnicka, Zdrojowa, Zduńska, Zdunów, Zelwerowicza Aleksandra, Zembrzycka, Ziętary, Zieleniec, Zielińskiego Bogdana, Zielna, Zielona, Zielonogórska, Zimna, Ziobrowskiego Stefana, Złocieniowa, Zmartwychwstania Pańskiego, Zolla, Zyndrama z Maszkowic



Ź

Źródlana



Ż

Żabia, Żabia, Żaka, Żaków Krakowskich, Żelazowskiego, Żeńców, Żmichowskiej Narcyzy, Żniwna, Żołnierska, Żurawia, Żywiecka, Żyzna